Prodejní stánek na akcích


Čas od času se vypravíme s prodejním stánkem i do jiných měst. Můžete nás vidět na akcích zaměřených na japonskou kulturu, jarmarcích a rukodělných trzích, či na gothic a steampunk festivalech.

Nabídka zboží se liší akce od akce - zboží do stánku je vybíráno s ohledem na téma akce a místo konání.

Pokud byste chtěli Porcelain Doll pozvat i do Vašeho města na nějakou zajímavou akci, neváhejte napsat. Můžeme též přispět i do programu - připravit si přednášku, uspořádat módní přehlídku... kontaktujte nás na PorcelainDoll@email.cz (^_-)Seznam chystaných akcí:

Čaj o páté 2017: Viktoriánské podsvětí

Šedé a zašlé uličky potemnělého, opiem, mlhou a chladem zalitého Londýna odhalují ve svitu svíček mihotající se stíny. Podivná, avšak pompézní společnosti, oděna do fantaskních, nákladných a umně ušitých rób. Opojeni chtíčem, vybraným absinthem, zahaleni do parfému dam s roztříštěnou duší, jež za pár měďáků prodávají ta nejtajnější přání. Ve vřavě a veselí se ztrácí vzdechy, smích i výkřiky děsu. Podává se „Čaj o páté“, dýchánek s hořkosladkou příchutí zakázaných mravů, vražedného nebezpečí z chladných rukou lazebníků sevillských a mordýřů pouličních umělkyň pod rouškou tmy. Dýchánek zahalen troufale a směle do hávu tajemných seancí, naplněn spleticemi písmen kabbaly, jiskrnou magií dávných mystérií a okultismu. Je vůbec ještě návratu?

Porcelain Doll se zúčastní s prodejním stánkem, v kterém najdete převážně gothic a steampunk věci temnějšího ražení.

Fujoshi / Fudanshi festival

Fujoshi/Fudanshi je v České Republice jedinečný sraz pro fanoušky 15+ japonského žánru yaoi. Fujoshi v sobě nese slovní hříčku a v překladu znamená „zkažená žena“, Fudanshi je totéž označení pro muže. Zkuste být na chvilku hraví a nechat se okouzlit světem Boys Love…

Hra Sbal si svého ukeho v prodeji i k zahrání!

Acon

Kulturní festival Acon začíná novou tradici setkání příznivců a fanoušků kultury Dálného východu. Na akci se dozvíte a naučíte mnohé o tradiční i populární kultuře všech zemí tohoto regionu, ale i o moderní popkultuře s Asií spřízněné. Věnovat se budeme především Japonsku, Koreji, Vietnamu, Číně a Indii. Čeká vás mnoho nových zážitků, zkušeností, chutí, vůní, umění a především zábavy. Akce se rovněž bude věnovat cosplayi, hrám, fantasy, komixu, anime a manze, larpu, technice a mnoha dalším oblastem!

Porcelain Doll přijede s velkým prodejním stánkem a v rámci conu bude i spousta přednášek!

Animefest

Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu (mangy) a animovaného filmu (anime). Jedná se o nejstarší a největší samostatný con svého druhu v ČR. Každý rok nabízí Animefest kvalitní přednášky, zábavné soutěže, praktické workshopy a promítání nových i starších anime.

Porcelain Doll bude na Animefestu ve velkém! Dovezeme s sebou téměř celou prodejnu - náš stánek bude bombastický! (^_-)

A to není vše! Na pátek a sobotu chystáme program plný přednášek a workshopů pro všechny milovníky japonské módy.

Ostrakon

Ostrakon je ostravský festival pořádány sdružením "Otaku-Ostrava" zaměřený na Anime, Mangu a japonskou kulturu, který se vás pokusí zaujmout rozmanitou nabídkou přednášek, promítání, workshopů a soutěží.

Porcelain Doll bude mít na Ostrakonu otevřený prodejní stánek s plackami, roztomilými doplňky i nějakým tím lolita oblečením.

V rámci Ostrakonu též chystáme menší posezení s programem pro všechny Lolity a několik přednášek (^_-)


Prodejna Porcelain Doll
Ztracená ulice 269/36, Olomouc
Otevírací doba
Úterý 14:00-18:00
Čtvrtek 14:00-18:00
Pátek 9:00-12:00, 13:00-18:00
Sledujte Porcelain Doll přes:
PD on Facebook PD on Blogspot PD on Deviantart PD on Google+ PD on Twitter PD on Tumblr PD on Youtube
© Porcelain Doll 2007-2017


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.